Městská policie Louny

Vítejte na našich stránkách

Volná pracovní místa

 

 

 

V současné době probíhá u Městské policie Louny nábor na místo nového strážníka.

 

Podmínky: občan české republiky, věk 18 let, bezúhonnost, spolehlivost, zdravotní způsobilost, dosažení středního vzdělání s maturitou.

 

V případě splnění těchto zákonem daných podmínek musí uchazeč dále splnit fyzické testy, které sestávají z těchto disciplín – klik, leh sed, člunkový běh, běh na 12 minut a běh na 200m. Fyzické testy jsou odstupňovány podle věkových kategorií a každá věková kategorie má své limity v jednotlivých disciplínách.

 

Po úspěšném splnění fyzických testů je uchazeč vyslán na psychologické vyšetření a v případě doporučení psychologa absolvuje uchazeč 10 týdenní školení ve školícím institutu v Příbrami ukončené zkouškou před komisí ministerstva vnitra. Teprve po úspěšném složení závěrečné zkoušky se z uchazeče – čekatele stává strážník městské policie.

 

Městská policie Louny nabízí: dobré finanční ohodnocení, náborový příspěvek ve výši 100.000,- Kč, příspěvek na dovolenou, příspěvek na lázeňské a rehabilitační služby, příspěvek na penzijní připojištění.

 

V případě zájmu či dotazu volejte: 415 653 887,  email - martin.svoboda@mplouny.cz

 

 

 

 

 

Rada města Loun na své 74. schůzi schválila návrh vedení Městské policie Louny na zavedení náborového příspěvku ve výši 100 tisíc korun pro nové strážníky. Je to další krok, po zavedení benefitů od ledna 2018 ( příspěvek na dovolenou, příspěvek na rehabilitace a lázeňské služby, zvýšení příspěvku na penzijní připojištění, služební byt) , který může přispět k doplnění početního stavu strážníků u Městské policie Louny.

Náborový příspěvek bude novým strážníkům vyplácen ve třech částech a to:

50.000,-Kč po úspěšném absolvování zkoušky ze stanovených odborných předpokladů a po skončení tříměsíční zkušební doby,

25.000,-Kč po uplynutí 2 let trvání pracovního poměru

25.000,-Kč po uplynutí 5 let trvání pracovního poměru